- 20%

Skincode – Age Lab Time Rewinding serum

5,000 Lekë

Për lëkurë normale & të thatë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë normale & të thatë

Me teknologjinë Time Rewinding, ky serum i rikthen lëkurës suaj rini. Formulimi përmban anti-oksidues të fuqishëm që rikthejnë dhe ruajnë shëndetin e lëkurës duke lënë pas një pamje rrezatuese.

Formulimi: Pa konservues artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përbërës: Time Rewinding, Çaj i bardhë, Vitamin C & E, Acid hilauronik

Përdorimi:  Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Mënjano zonën rreth syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Age Lab

Mosha

30+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Age Lab Time Rewinding serum”

LART