- 20%

Skincode – Age Lab Time Rewinding Night Cream

5,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ky hidratues age lab vepron natën për të riparuar intensivisht & mbështetur funksionet natyrale të lëkurës, ushqen dhe optimizon elasticitetin e lëkurës. Gjithashtu qetëson lëkurën, duke zbehur vijat e ekspresionit dhe rrudhat. Kur zgjohesh, lëkura duket e mbushur, e qetë dhe rinore.

Formulimi: Pa ruajtës artificial, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar

Përbërës: Teknologjia Time Rewinding, Gjalp shea, Ekstrakt ginseng

Përdorimi: Çdo mëngjes, apliko mbi fytyrë dhe qafë pas aplikimit të Time Rewinding Serum

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Age Lab

Mosha

30+

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Age Lab Time Rewinding Night Cream”

LART