Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Skincode – 3-in-1 Gentle Cleanser

Skincode – 3-in-1 Gentle Cleanser

2,580 Lekë

(1 customer review)

Pastrues multi-funksional ditor.

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pastrues multi-funksional ditor që pastron, heq make-up dhe hidraton lehtësisht, për ushqim të plotë të lëkurës me vetëm një veprim.  

Tekstura pa vaj tret menjëherë papastërtitë, yndyrën dhe make-up për të pastruar thellë poret ndërkohë mirëmban nivelin optimal të hidratimit të lëkurës. I butë për zonën rreth syve dhe lëkurat e ndjeshme.
Pastron dhe ushqen edhe lëkurën më të ndjeshme.

Përfitimet

  • Pastrim të thellë
  • Lehtësisht heq make-up edhe atë rreth syve
  • Ushqen dhe hidraton

Aplikimi

Aplikojeni mbi një pambuk ose majat e gishtave , me veprime të lehta rrethore dhe shplajeni me ujë.

Info. Shtesë

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200 ml

Active ingredients: CM-Glucan, Panthenol (Provitamin B5), Apricot Oil.

1 përshtypje për Skincode – 3-in-1 Gentle Cleanser

  1. Bardha


    Eshte nje produkt qe pervec pastrimit ,ushqen e hidraton lekuren me se miri. Ne momentin qe e kam ne rutinen time, nuk bej dot pa te.

Shto një përshtypje

Your email address will not be published. Required fields are marked *