- 15%

Skincode – 24h de-stress comfort balm

(1 përshtypje mbi produktin)

3,553 Lekë 4,180 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Një balm hidratuese, qetësuese & intensive ideale për lëkurë të thatë, shumë të thatë & sensitive. Përmban ingredient aktiv multi-funksional, i zhvilluar për të qetësuar skuqjen, kruajtjet dhe rikthimin e komfortit lëkurës së irrituar. Mund të përdoret ditën, natën dhe është i përshtatshëm për aplikim në sipërfaqe të ndryshme që shfaqin shenja dehidratimi ose stresi: fytyra, buzët, duart, gjunjtë, brrylat mund të përfitojnë nga kjo balm shpëtuese.

Formulimi: Pa ruajtës artificial, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar

Përbërës: CM-Glucan, Aktiv Zbutës & Anti-irritues, Alga e kuqe, Gjalp shea, Acid hilauronik

Përdorimi: Apliko sa herë të jetë e nevojshme për të qetësuar dhe zbutur zonat e thata & shumë të thata. I përshtatshëm për fytyrën, buzët, duart ose pjesë tjetër e trupit që ka nevojë për komfort. Shmang zonën rreth syve.

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – 24h de-stress comfort balm
 • Avatar

  Anonymous


  Mbrojtës shumë i mirë për ditët e ftohta dhe perfekt si bazë make-up-i.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×