- 20%

Skincode – 24h Comfort Body Lotion

2,384 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Skincode – 24h Comfort Body Lotion

Locion trupi ultra-hidratues dhe ushqyes, zbut dhe qetëson lëkurën, edhe atë më të ndjeshme. Tekstura e lehtë lejon që të përthithet menjëherë nga lëkura. Formuluar me kompleks Hidratues, vaj Kukui dhe CM-Glucan për të lënë pas lëkurë super të butë dhe të qetë.

Ideale për:

 • Ta ushqyer dhe hidratuar lëkuren me një produkt
 • Të qetësuar lëkuren sensitive të trupit
 • Të gjithë tipet e lëkruës

Rezultatet:

 • Zbut, qetëson dhe limon pjesët e thata në të gjithë trupin
 • Hidraton thellësisht
 • Produkt me shumë përdorime
 • Diten/natën ose sa herë nevoitet
 • I përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko mbi trup pas larjes, ose apliko sa herë i nevoitet hidratim lëkurës së trupit.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

CM-Glucan, kompleks Hidratimi, vaj Kukui

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – 24h Comfort Body Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART