SKIN1004 – TeaTrica Relief Ampoule

2,800 Lekë

Serum trajtues i lëkurës së irrituar dhe inflamuar

Përshkrimi i Produktit

SKIN1004 Madagascar Centella TeaTrica Relief Ampoule

Madagascar Centella TeaTrica Relief Ampoule është trajtimi i përsosur SOS për lëkurën me akne, një ampulë jo komedogjenike e krijuar për lëkurë të prirur ndaj akneve.

Përbërësit kryesor:

 • Centella Asiatica Extract: Zbut në mënyrë efektive lëkurën.
 • Pine Tree Complex: ndihmon në reduktimin e sekretimit të tepërt të sebumit dhe shfaqjen e poreve të mëdha, ndërkohë që përmirëson strukturën e lëkurës dhe gjithashtu redukton inflamacionin.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës, aplikoni një ose dy pika duke u fokusuar në zonat e inflamuara ose të irrituara.

Firma

Skin1004

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

100ml

Centella Asiatica Extract(55%), Chamaecyparis Obtusa Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water(9.4%), Pinus Palustris Leaf Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Water, Hydroxyacetophenone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil(200ppm), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Ulmus Davidiana Root Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SKIN1004 – TeaTrica Relief Ampoule”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART