- 20%

SKIN1004 – TeaTrica Bha Foam

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,440 Lekë.

Larës shkumues për lëkura akneike

Përshkrimi i Produktit

SKIN1004 Madagascar Centella TeaTrica Bha Foam

Madagascar Centella TeaTrica Bha Foam është një pastrues shkumues i fytyrës specifik për lëkurë me akne.

Përbërësit kryesorë

 • BHA(Salicylic Acid): përbërës acid i tretshëm në yndyrë, që pastron plotësisht sebumin dhe vajin e tepërt për të mbajtur lëkurën e pastër. Është efektiv në lehtësimin e lëkurës së prirur ndaj akneve, heqjen e qelizave të tepërta të vdekura të lëkurës dhe pastrimin e yndyrës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të përshtatshme në duart e lagura dhe fërkojeni për të krijuar shkumë. Masazhoni butësisht fytyrën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

Firma

Skin1004

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Water, Myristic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Propanediol, Lauryl Hydroxysultaine, Palmitic Acid, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Potassium Benzoate, Salicylic Acid(0.45%), Butylene Glycol, Sorbitol, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride, Centella Asiatica Extract(0.2%), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil(0.2%), Cetearyl Alcohol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water(0.09%), Melia Azadirachta Leaf Extract, Hydrogenated Polydecene, Arachidic Acid, Lauric Acid, Sodium Citrate, Melia Azadirachta Flower Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Oleic Acid, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Dextrin, Citric Acid, Disodium EDTA, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Chamaecyparis Obtusa Water, Pinus Palustris Leaf Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SKIN1004 – TeaTrica Bha Foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART