SKIN1004 – ProbioCica Intensive Ampoule

2,800 Lekë

Serum me perqëndrim të lartë të CICA të fermentuar që ofron hidratim intens dhe forcon barrierën e lëkurës

Përshkrimi i Produktit

SKIN1004 Madagascar Centella ProbioCica Intensive Ampoule

Madagascar Centella ProbioCica Intensive Ampoule është një serum që forcon dhe riparon barrierën e lëkurës. Serumi është krijuar posaçërisht për të qetësuar lëkurën e irrituar, të inflamuar dhe të ndjeshme.

Ampula intensive Madagascar Centella Probio-Cica përmban Centella Asiatica të fermentuar. Centella Asiatica ka veti hidratuese dhe ushqyese që forcojnë barrierën e lëkurës. Megjithatë, Centella Asiatica është gjithashtu e njohur për vetitë e saj qetësuese dhe shëruese, duke ndihmuar në reduktimin e acarimit, skuqjes dhe njollave.

Përveç kësaj, ky serum është gjithashtu i mirë për forcimin e barrierës së lëkurës për shkak të përmbajtjes së Ceramide NP. Ceramidet ndihmojnë lëkurën të ruajë lagështinë dhe lëndët ushqyese dhe e mbrojnë atë nga acarimi. Kur barriera e lëkurës dobësohet, lëkura bëhet e thatë dhe e irrituar, prandaj ceramidet janë një komponent i rëndësishëm i lëkurës së shëndetshme.

Përbërësit kryesorë

 • Centella Asiatica të fermentuar Madagaskan – i formuluar specifikisht Probio-cica dhe TECA ka efekte maksimale qetësuese.
 • Ceramide NP dhe Cica të kualitetit të lartë – përforcojnë barrierën natyrale të lëkurës duke rritur hidratimin.
 •  5 madhësi të acidit hialuronik – hidraton shtresat e lëkurës nga brënda-jashtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit, vendosni një sasi të përshtatshme në një pambuk ose duar. Aplikojeni butësisht në lëkurë dhe lëreni të absorbohet.

Pasi të jetë përthithur serumi, kaloni në hapin tjetër të rutinës së kujdesit të lëkurës.

Firma

Skin1004

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

50ml

Madagascan Centella Asiatica,Ceramide NP, hyaluronic acid molecules

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SKIN1004 – ProbioCica Intensive Ampoule”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART