- 20%

SKIN1004 – ProbioCica Essense Toner

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Toner i pasur me nutrientë që rivitalizojnë lëkurën dhe ofron hidratim që zgjat gjatë

Përshkrimi i Produktit

Skin1004 Madagascar Centella ProbioCica Essense Toner

Madagascar Centella ProbioCica Essense Toner është një produkt gjithëpërfshirës për të ndihmuar në rimbushjen, qetësimin, zbutjen dhe ripërtëritjen e lëkurës.

Përbërësit kryesorë

 • Centella Asiatica Extract – ekstrakte 100% të padëmtuara, me cilësi të lartë nga Centella Asiatica të mbledhura në Madagaskar.

Përfitimet e përdorimit

 • Zvogëlon shfaqjen e njollave të errëta, hiperpigmentimit dhe akneve.
 • Forcon barrierën e lëkurës.
 • Ofron hidratim intensiv dhe balancon nivelet e sebumit.
 • Parandalon irritimin dhe plakjen e lëkurës.
 • Depërton thellë dhe e lë të hidratuar gjithë kohës në ndryshim nga produktet e tjera që thahet pas një ore.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të përshtatshme në një pambuk fytyre ose direkt në duar dhe shtypeni butësisht për t’u absorbuar më lehtë në lëkurë.

Firma

Skin1004

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

210ml

Lloji i lëkurës

Akneike, Me hiperpigmentime, E yndyrshme

100% undamaged, high-quality extracts from Centella Asiatica

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SKIN1004 – ProbioCica Essense Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART