SKIN1004 – ProbioCica Enrich Cream

3,000 Lekë

Hidratues me probiotikë me efekt mbrojtës për barrierën e lëkurës dhe parandalon plakjen e saj

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

SKIN1004 Madagascar Centella ProbioCica Enrich Cream

Madagascar Centella ProbioCica Enrich Cream me Centella të fermentuar ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe promovimin e mikrobiomës së lëkurës. Ceramidet, niacinamidet dhe panthenoli sigurojnë një efekt veçanërisht qetësues dhe reduktim të skuqjes. Në të njëjtën kohë, acidi hialuronik dhe glicerina ofrojnë një nxitje të dukshme të hidratimit dhe zbusin dukshëm linjat e imëta. Gjalpi Shea, vaji makadamia dhe vaji moringa ofrojnë kujdes dhe sigurojnë mbrojtje afatgjatë kundër humbjes së lagështirës.

Përbërësit kryesor:

 •  Centella Asiatica ofron efekte maksimale qetësuese.
 • Ceramide NP rrisin hidratimin dhe riparojnë barrierën e dëmtuar të lëkurës.
 •  Vajra farash – rrisin përthithjen e ushqyese për të qetësuar lëkurën e thatë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dhe përhapeni butësisht në lëkurë si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit për lëkurën. Masazhojeni lehtësisht për të rritur përthithjen në lëkurë.

Firma

Skin1004

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Ceramide NP, Madagascan Centella Asiatica, seed oils

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SKIN1004 – ProbioCica Enrich Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART