SKIN1004 – Madagascar Centella Ampoule

1,900 Lekë

Serum qetësues dhe riparues me centella

Përshkrimi i Produktit

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule

Madagascar Centella Ampoule është një ampulë qetësuese, që ndihmon në qetësimin dhe rivendosjen e ekuilibrit të lëkurës të dëmtuar nga agjentët e jashtëm.

Duke shfrytëzuar fuqinë e natyrës, kjo ampulë është krijuar me ekstrakt Centella asiatica nga Madagaskari. Ndërsa mund të duket minimalist në përbërjen e tij, ky produkt ofron shumë përfitime. Për ata me lëkurë që ka nevojë për një prekje qetësie dhe lehtësimi, kjo ampulë ndërhyn për të ofruar përfitime qetësuese. Kjo e bën atë veçanërisht të dobishme për lëkurën e ndjeshme. Për më tepër, hidraton thellësisht lëkurën, duke ndihmuar në rregullimin e ekuilibrit të yndyrës dhe lagështisë. Një tjetër nga përfitimet e tij është aftësia për të forcuar barrierën e lëkurës. Me kalimin e kohës, kjo rrit elasticitetin e lëkurës, duke siguruar që ajo të rezistojë më mirë kundër agjentëve të përditshëm mjedisor. Për më tepër, falë pH-së së saj pak acid, kjo ampulë mbështet ekuilibrin natyral të pH të lëkurës.

I lehtë dhe i absorbueshëm shpejt, siguron që përfitimet të shpërndahen lehtësisht në lëkurë. Për më tepër, kjo ampulë nuk lë pas asnjë mbetje të yndyrshme, vetëm lëkurë të lëmuar, të freskët dhe të rigjallëruar. Në thelb, ky produkt ofron një zgjidhje të drejtpërdrejtë dhe efektive për kujdesin e lëkurës, duke siguruar që lëkura juaj të ketë efekte qetësuese dhe hidratuese dhe një pamje të shëndetshme.

Përbërësit kryesorë

 • Centella Asiatica Extract jep efekte qetësuese, hidratuese dhe antioksidante. Gjithashtu ndihmon në riparimin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë. Masazhojeni në lëkurë për të nxitur përthithjen.

Firma

Skin1004

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

55ml

Centella Asiatica Extract(100%)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SKIN1004 – Madagascar Centella Ampoule”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART