Sico – Sensitive

200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kondomët Sico Sensitive kanë një trashësi të mureve më të vogël që mundëson dhe ndjeshmëri më të madhe. Perfektë për ti mbajtur në çantën tuaj të dorës për të qenë gjithmonë të mbrojtur. Trashësia: 0055-0065 mm, gjatësia: 180 mm.

Kondomët janë transparentë dhe me një sipërfaqe të lubrifikuar.

Kondomët Sico janë të prodhuar në Gjermani. Cilësia e lartë e kondomëve garantohet me standarte cilësie ndërkombëtare. Nëse përdorni lubrifikim të shtuar së bashku me kondomët sigurohuni që janë me bazë uji dhe/ose silikoni. Mos përdorni lubrifikant vajorë!

Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Vetëm për një përdorim. Të ruhet në temperaturë nën 3o°C. Nëse përdoret siç duhet është mjaft efikas në shmangjen e shtatzanive të padëshiruara dhe në parandalimin e transmetit të SST (sëmundjeve seksualisht të transmetueshme). Pavarësisht kësaj asnjë metodë kontraceptive nuk garanton 100% efektivitet.

 

Firma

Sico

Forma

Kondom

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sico – Sensitive”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART