Sico – Color

200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kondomët Sico Color janë kondomë lateksi me ngjyra me shije dhe të lubrifikuar për të dalë nga rutina e përditshme.

Kondomët në paketim janë në një nga këto forma (ngjyre/shije):

 • E kuqe (luleshtrydhe)
 • E verdhë banane
 • Blu (tutti-frutti)

Kondomët Sico janë të prodhuar në Gjermani. Cilësia e lartë e kondomëve garantohet me standarte cilësie ndërkombëtare. Nëse përdorni lubrifikim të shtuar së bashku me kondomët sigurohuni që janë me bazë uji dhe/ose silikoni. Mos përdorni lubrifikant vajorë!

Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Vetëm për një përdorim. Të ruhet në temperaturë nën 3o°C. Nëse përdoret siç duhet është mjaft efikas në shmangjen e shtatzanive të padëshiruara dhe në parandalimin e transmetit të SST (sëmundjeve seksualisht të transmetueshme). Pavarësisht kësaj asnjë metodë kontraceptive nuk garanton 100% efektivitet.

 

Firma

Sico

Forma

Kondom

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sico – Color”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART