Shedirfarma – Mevoflor fermente laktikë

(1 përshtypje mbi produktin)

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Për një ekuilibër të florës intestinale

Mevoflor suplement ushqimor në formë të lëngshme me bazë probiotikë, prebiotikë dhe vitamina të grupit B.

Gjen përdorim në personat me:

 • Diarre
 • Çrregullimet intestinale nga përdorimi i antibiotikëve
 • Çrregullime intestinale nga stresi etj.

Përparësitë

 1. Efektivitet i lartë, ribalancim i shpejtë i florës intestinale.
 2. Veprim simbiotik mes probiotikëve, prebiotikëve dhe vitaminave  të grupit B.
 3. Komfort i lartë në përdorim në sajë të formatit në flakonçinë me tapë serberator ku ndodhen probiotiket të përftuara nëpërmjet procesit Tyndolizues.
 4. Gjen përdorim tek fëmijët, të rriturit dhe mosha e tretë.
 5. Kontribuon në normalizimin dhe stimulimin e sistemit imunitar.
  *karakteristikat janë të konfirmuara nga Literatura Shkencore Internacionale për përbërësit.

Udhëzime mbi përdorimin

Nëse nuk përshkruhet ndryshe nga mjeku: këshillohet përdorimi nga goja 2 flakonçina në ditë. Mund te shoqërohet ose tretet në ujë, çaj apo lëng frutash jo të gazuar. Tundet para përdorimit. Për më tepër lexoni instruksionin në ambalazh ose tek fletë-udhëzuesi.

Firma

Shedirfarma

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

10ml, 10

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Shedirfarma – Mevoflor fermente laktikë
 • .

  Kur mund te konsumohet para apo pas ushqimit.

  • FarmaCity F.

   Pershendetje! Perdoren larg ushqimit. Nje ore para ose dy ore pas.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART