- 15%

Vichy – Shampo krem Nutri-Riparuese

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,700 Lekë.

(Vichy Shampooing Creme Nutri Reparateur)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo krem Nutri-Reparator Keratino-kompleks + 3 vajra me origjinё bimore

Pёr  herё tё  parё Laboratori Vichy ofron njё pёrbёrje tё pasur me 3vajra bimore dhe forcёn e keratino-kompleks pёr ti rikthyer fibrёs pёrbёrёsit e domosdoshёm tё njё fije floku tё shёndetshme.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, sodium, laureth sulfate, dimethicone, sodium chloride, coco-betaine, glycol distearate, arginine, carbomer, carthamus tinctorius oil, citric acid,, cocamide mipa, cysteine, ethylexyl methoxycinnamate, glutamic acid, guar hydroxypropyltrimonium chloride, hexylene glycol, methyl cocoate, proline, prunus amygdalus dulcis oil, rose canina fruit oil, saiycylic acid, serine sodium benzoate, sodium cocoate, sodium hydroxide, parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Shampo krem Nutri-Riparuese”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART