Seven Seas – Haliborange Kids Omega-3 shurup

2,600 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një multivitaminë e balancuar për suport gjatë ditës

Nga mosha 3 vjeç, Haliborange Kids Omega 3 shurup i mundëson fëmijës suaj të gjithë benefitet e vitaminës A, C, D dhe E plus acidet yndyrore Omega-3 e cila kontribuon në një funksion normal të trurit (me një marrje ditore 250mg DHA).

 • Omega-3 DHA: kontribuon në një funksion normal të trurit
 • Vitamina A: ndihmon në një shikim të mirë
 • Vitamina C: forcon imunitetin
 • Vitamina D: ndihmon në një rritje normale dhe zhvillim të kockave të fëmijëve
 • Vitamina E: antioksidant që mbron qelizat nga stresi oksidativ.
 • Shije natyrale portokalli
 • Pa ëmbëlsues shtesë
 • I përshtatshëm për fëmijët nga 3 deri në 12 vjeç

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 10ml në ditë.

 

Firma

Seven Seas

Linja

Haliborange

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Nutritional Information

Omega-3 Nutrients 600mg
of which DHA 300mg
of which EPA 150mg
Vitamin A 400mcg
Vitamin D 5mcg
Vitamin E 3mg
Vitamin C 50mg

Per 10ml Serving

Water, Sucrose, Cod Liver Oil 23%, Glycerol, Orange Juice Concentrate 7.6%, Tuna Fish Oil 2.6%, Vitamin C, Emulsifier: Polyoxyethylene Sorbitan Monostearate (Polysorbate 60), Acidity Regulator: Citric Acid; Flavours: Lemon, Orange; Stabiliser: Xanthan Gum; Vitamin E, Vitamin A Prep (Vitamin A, Sunflower Oil), Vitamin D Prep. (Fractionated Vegetable Oil, Vitamin D).

For allergens, see ingredients in bold.

Free from:
Gluten, Gelatin, Wheat, Lactose, Yeast, Soya, Tree Nut, Peanut, Artificial Colours, Artificial Sweetener, Artificial Flavour.

Advisory Information:
Do not exceed the recommended intake. Women who are pregnant or planning a pregnancy should consult their doctor before taking vitamin or mineral supplements. Excessive consumption may produce laxative effects.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Seven Seas – Haliborange Kids Omega-3 shurup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART