- 20%Hot

Seven Seas – Cod Liver Oil liquid

2,480 Lekë

(Simply Timeless Omega 3 – Cod Liver Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Seven Seas – Simply Timeless Omega 3

Dozë e lartë e lëngut Omega-3 për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm ndërsa plakeni

Seven Seas Simply Timeless përmban një burim natyral vaji peshku nga mëlçia e merlucit, i pasur me Omega-3, Vitamina D & E që ndihmojnë në ruajtjen e shëndetit të mirë ndërsa plakeni.

Simply Timeless është mënyra klasike për të mbështetur trupin tuaj:

 • Muskujt: Vitamina D kontribuon në mirëmbajtjen e funksionit të muskujve
 • Kocka: Vitamina D suporton mirëmbajtjen e kockave normale
 • Imuniteti: Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar
 • Zemra: EPA & DHA mbështesin funksionin normal të zemrës†
 • Vizioni: DHA mbështet mirëmbajtjen e shikimit normal*
 • Truri: DHA mbështet funksionin normal të trurit *

† Efekti i dobishëm për zemrën merret me marrjen ditore prej 250mg EPA dhe DHA
* Efektet e dobishme për trurin dhe shikimin merren me një marrje ditore prej 250mg DHA

Udhëzime mbi përdorimin

 • Të rriturit mbi 15 vjeç: Dy lugë çaji 5 ml në ditë.
 • Fëmijët mbi 11 vjeç: Një lugë çaji 5 ml në ditë.

Mund të merret vetë ose të përzihet me qumësht ose lëng frutash.

Firma

Seven Seas

Mosha

11+

Forma

Shishe

Sasia

300ml

NutrientëtMesatarja për 15 ml% DDR*
Fish Oil 11g--
Cod Liver Oil2.9g--
Blend providing Omega-3 nutrients 3800 mg--
of which EPA & DHA3050 mg--
Vitamin D7.5 μg150%
Vitamin E15 mg α-TE 125%
DDR - Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Fish Oil (74%), Cod Liver Oil (Fish) (26%), Vitamin E, Vitamin D Prep. (Fractionated Vegetable Oil, Vitamin D).
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Seven Seas – Cod Liver Oil liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART