- 10%

Nuxe – Merveillance Serum i koncentruar lifting për rrudha të dukshme

5,580 Lekë 6,200 Lekë

(Serum Merveillance expert)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe Konturi i syve- Të gjitha llojet e lëkurave
I përqendruar në polisaharide planktonesh me efekt lifting që zgjat 8 orë, ky sérum ultra-shkrirës e lëmon menjëherë lëkurën falë acidit hialuronik me origjinë bimore. Rezultat i dukshëm si në sipërfaqe ashtu edhe në thellësi, është paraprirësi i çdo përkujdesjeje tjetër. Apiikohet në sasi të bollshme mbi fytyrë, dekolte dhe konturin e syve para njërit prej përkujdesjeve Merveillance. Për ato 40 vjeçare që i kanë të shprehura rrudhat e mimikës.
Rezultati: Efekt mbushës që zgjat 8 orë, zvogëlon rrudhat e mimikës në numër, sipërfaqe dhe gjatësi.

Firma

Nuxe

Linja

Merveillance

Mosha

40+

Forma

Flakon me spray

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Merveillance Serum i koncentruar lifting për rrudha të dukshme”

LART

×