- 15%

Nuxe – Serum i koncentruar hidratant dhe qetësues 24 orësh (Fraiche de Beaute)

3,910 Lekë 4,600 Lekë

Serum Creme Fraiche de Beaute

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha tipet e lëkurave të ndjeshme
Serum tepër i koncentruar, burim i vërtetë bukurie, që siguron hidratim intensiv dhe të vazhdueshëm për 24 orë.
Ndihmon në ruajtjen e ujit në lëkurë, qetëson dhe në mënyrë të menjëhershme redukton shenjat e diskomfortit në lëkurë.
Si një produkt plotësues, shërben si bazë e produkteve të tjera Creme Fraiche për të dyfishuar efektin e tyre hidratues.

Rezultati: Lëkurë e ushqyer dhe e rigjeneruar intensivisht.

Firma

Nuxe

Linja

Fraiche de Beaute

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Serum i koncentruar hidratant dhe qetësues 24 orësh (Fraiche de Beaute)”

LART

×