Septona – Letra Antibakteriale (15)

Eleminojnë bakteret dhe viruset

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Septona letra antibakteriale për duar me aromë molle ose portokalli eleminon bakteret dhe viruset e gripit si H1N1 dhe H3N2 falë formulës me alkol etilik. Janë zgjidhja ideale për të mbajtur duart e pastra në çdo ambjent: zyrë, shkollë, makinë apo në udhëtim. Në një paketim me 15 copë.

E përshtatshmë për pastrimin dhe dezinfektimin e duarve. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me gojën, sytë, plagët dhe lëkurën e irrituar.

Info. Shtesë

Firma

Septona

Aroma

Mollë, Portokall

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Septona – Letra Antibakteriale (15)”

LART