Scholl – Fresh Step talk deodorant

700 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pudër për këmbë dhe këpucë me një formulë ekskluzive të testuar shkencërisht, më efikase në trajtimin e erës së rëndë të këmbëve dhe këpucëve në krahasim me produktet tradicionale. Përdorimi i rregullt neutralizon aromat dhe i mban këmbët e freskëta.

Formulë me veprim të trefishtë:

 • Mbrojtje e lartë ndaj erës së keqe dhe djersitjes
 • Veprim anti-transpirant për këmbët dhe këpucët për 24 orë
 • Përthith djersën duke ndihmuar në kontrollin e shtimit të baktereve, shkak i erës së keqe

I testuar dermatologjiksht

Firma

Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

75gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Scholl – Fresh Step talk deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART