Scholl – Fresh Step deodorant për këpucë

900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 • Efikasitet që zgjat për 24 orë. Këpucë të freskëta dhe pa aroma
 • I përshtatshëm për të gjithë këpucët. Nuk lë shenja

Përse të zgjidhni Scholl Fresh Step deodorant?

Përmban një formulë me veprim të dyfishtë që:

 • Eleminon menjëherë aromat
 • I mban këpucët e freskëta dhe pa aroma për 24 orë

Nuk lë shenja dhe ju mund të jeni gati ti hiqni këpucët kudo dhe në çdo kohë. I përshtatshëm për të gjithë tipet e këpucëve.

Firma

Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Scholl – Fresh Step deodorant për këpucë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART