Scholl – Fresh Step deodorant për këmbë

900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përse të zgjidhni Scholl Fresh Step deodorant për këmbë?

Përmban një formulë me veprim të trefishtë që:

 • Neutralizon menjëherë erën e keqe
 • I mban këmbët e thata
 • Mbron këmbët për 24 orë

Hiqni këpucët me lehtësi në sajë të Scholl deodorant që, me anë të një aromë të lehtë, mbron nga era e keqe dhe i mban këmbët të freskëta gjatë gjithë ditës në mënyrë efektive.

I testuar dermatologjikisht

Firma

Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Scholl – Fresh Step deodorant për këmbë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART