Savoy Laboratories – Neovita (kapsulë)

(1 përshtypje mbi produktin)

1,150 Lekë

Suplement multivitaminë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NEOVITA kapsulë është suplement i përbërë prej 10 vitamina, 6 minerale të rëndësishme dhe bimën Ginseng.

Përdorimi: Të rriturit dhe fëmijë mbi 14 vjeç: një kapsulë në ditë mbas ushqimit.

Kapsulat Neovita përmbajnë:

 • Vitamina A e cila është e domosdoshme për metabolizmin e karbohidrateve.
 • Vitamina B1 e cila është e domosdoshme për frymëmarrjen e qelizave dhe energjisë së trupit.
 • Nikotinamid e cila përdoret për shndërrimin e karbohidrateve në energji.
 • Vitamina B12 e cila është e nevojshme për metabolizmin nervor, formimin e gjakut dhe zhvillimin e qelizave të trupit.
 • Vitamina D e cila është e rëndësishme për forcimin e kockave dhe dhëmbëve.
 • Vitamina C e cila rrit efikasitetin dhe energjinë.
 • Pyridoxinë i nevojshëm për shëndetin e sistemit nervor dhe lëkurës.
 • Panthenol e nevojshme për shëndetin e sistemit nervor.
 • Ginseng lufton lodhjen dhe qetëson simptomat e stresit.
Firma

Savoy Laboratories

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Përbërës të tjerë: OXID ZINKU 5mg, CALCIUM Phospate 100mg, MAGNEZIUM Oxide 10mg, COPPER Sulphate 2 mg, Eleutherococcus është vënë re se ka aktivitet të lartë anti oksidant krahasuar me format e tjera të Ginsengut.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Savoy Laboratories – Neovita (kapsulë)
 • .

  Super Efekt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART