Saugella – IdraSerum

1,790 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Serumi i parë për higjenën intime në moshë fertile, që pastron dhe hidraton njëkohësisht

Pastrues intim me fuqi të lartë hidratuese, me qumësht Tërshërë dhe Maltodekstrinë

Përse funksion

Ka një formulë inovative të pasur dhe të plotë me bazë tensioaktive delikate dhe hidratante, qumësht tërshërë, Maltodekstrinë, ekstrakte natyrale të Salvia officinalis e Calendula officinalis dhe Gomma Xantana, që lejojnë një pastrim delikat. Saugella idraSerum ndihmon në rivendosjen e kushteve optimale të mukozës vulvo-vaginale, dhe në veçanti në rastet e tharjes gjenitale.

Kur është e nevojshme

 • Gjatë moshës fertile në rastet e:
  • Ndjeshmerisë nga pastruesit e zakonshëm
  • Irritime jo me bazë infeksioni, gjithashtu për shkak të përdorimit të veshjeve slip, të brendshme sintetike ose me ngjyrë
  • Nevojë për hidratim më të lartë
 • Eshtë pa paraben, pa alergenë
 • Veprimi i saj është testuar klinikisht
 • pH 4.5 ndihmon në mbajtjen e aciditetit fiziologjik vaginal të femrës në moshë fertile

Mënyra e përdorimi

Përdoreni si një pastrues normal një ose dy herë në ditë.

Firma

Saugella

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Saugella – IdraSerum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART