Saugella – Attiva

1,720 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Për momentet më të sikletshme, mbrojtje aktive

Pastrues intim me pH acid (3.5) me bazë Thymus vulgaris, ekstrakt me veprim natyral mbrojtës kundër infeksioneve

Përse funksionon?

Sepse përmban Thymus vulgaris, ekstrakt përbërësit e të cilit kanë veprim të dukshëm antimikrobik, antiinflamator dhe mbrojtës kundër infeksioneve dhe inflamacioneve. Veprimi i ekstraktit të Thymus vulgaris është selektiv sepse vepron vetëm në mikroorganizmat patogjene. pH 3.5 ndihmon në mbajtjen ose rivendosjen e kushteve fiziologjike të ekosistemit vaginal.

Kur është e nevojshme

 • Gjatë ciklit menstrual
 • Në shtatzani ose pas lindjes
 • Në situatat ku ka rrezik infeksioni (si në pishina, palestra, plazh)
 • Gjatë infeksioneve bakteriale dhe mykotike si ndihmues në terapi specifike

Duhet të dini

 • Nuk përmban paraben dhe parfum
 • Eshtë e testuar klinikisht
 • Përdoret prej vitesh në repartet gjinekologjike dhe obstetrike në spitalet italiane

Mënyra e përdorimit

Tundeni shishen para përdorimit.
Përdoreni si pastrues normal një ose dy herë në ditë.
Për karakteristikat e saj mund të përdoret dhe për larjen e trupit.

Firma

Saugella

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Saugella – Attiva”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART