Sanus Gel – Sterilizues për duar

500 Lekë

Antibakterial për duar

(Hand Sanitizer)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Sanus Gel, sterilizues i duarve është një xhel antiseptik, i krijuar për të dezinfektuar plotësisht lëkurën e duarve. Formulimi i saj i veçantë është në gjendje të zvogëlojë në mënyrë efektive mikrobet dhe bakteret e pranishme në lëkurë në disa sekonda. Aktive tek viruset e gripit, HIV, HBV, HCV, kërpudhave dhe bakteret Gram+ dhe Gram- (përfshirë Candida Albicans, Mycobacterium Tuberculosis, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli).

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhen disa pika në dorë dhe fërkohen duart dhe gishtat për 10-15 sekonda.

Kujdes: Të mbahet larg nga fëmijët, të mos gëlltitet. Në rast kontakti me sytë të lahet menjëherë me ujë të bollshëm.

 

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Përbërësit
100g të produktit përmbajnë:
– Alkool etilik të denatyruar 63g,Aqua, PEG-12, Dimethicone, Propylene Glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothia.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sanus Gel – Sterilizues për duar”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART