Sanience – Revikard

2,600 Lekë

Suplement për mbështetjen e rritmit dhe vitalitetit të zemrës.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore

[list]

 • Ky produkt përmban dy antioksidantë të jashtëzakonshem si Koenzima Q10 dhe Likopen të cilët mbështesin dhe ndihmojnë oksigjenimin qelizor veçanërisht në muskuj, zemër, tru dhe mëlçi.
 • Rrit nivelin energjitik, qëndrueshmërinë dhe rezistencën.
 • Neutralizon radikalet e lira nga forma e oksiduar e LDL kolesterolit.
 • Ndihmon në eleminimin e dhimbjes dhe dobësisë muskulare që lidhet me përdorimin e medikamenteve për uljen e yndyrnave.
 • Mund të perdoren 1-2 kapsula xhelatinoze në ditë për një periudhë minimumi 3 muaj. Ciklet mund të përsëriten 2-3 herë në vit me një pushim të paktën 2 javë.
 • Nuk rekomandohet për fëmijët nën 10 vjeç.

[/list]

Firma

Sanience

Mosha

20+

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

30

Një xhalatinë Revikard 100 përmban:

– Coenzyme Q10: 100 mg
– Lycopene: 0.6 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sanience – Revikard”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART