Sambucol – Kids Gummies

2,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sambucol Kids Gummies përmbajnë ekstrakt natyral të shtogut (Black Elderberry) si dhe vitaminë C që ndihmojnë në forcimin e sistemit imunitar. Ideale për ato që kanë vështirësi në përtypje ose preferojnë një karamele të butë xhelatinoze për të konsumuar vitaminat.

 • E përshtatshme për fëmijë 4-12 vjeç
 • Karamele të buta xhelatinoze me shije të këndshme
 • E lehtë për tu përtypur
 • Shtog natyral i pasur me flavonoide
 • Nivel i lartë antioksidantësh
 • Nuk përmban ngjyrues artificialë ose ëmbëlsues
 • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë

Doza e rekomanduar ditore për imunitet:

 • Fëmijët 4-12 vjeç: përtypni dy xhelatina në ditë

Doza e dimrit për suport ekstra:

 • Fëmijët 4-12 vjeç: përtypni 2 xhelatina dy herë në ditë

Kujdes: Mos e përdorni në fëmijët nën 4 vjeç. Mos e konsumoni me stomak bosh. Nëse jeni shtatzanë ose ushqeni me gji konsultohuni me mjekun tuaj. Ruajeni në temperaturë nën 25°C.

Firma

Sambucol

Mosha

Fëmijë

Forma

Tableta të përtypshme

Malt Syrup, Sugar, Glucose Syrup, Gelling Agent (Pectin), Vitamin C (Ascorbic Acid), Spray-Dried Black Elderberry Extract (Sambucus Nigra L.), Acidity Regulator (Sodium Citrate), Raspberry Flavour, Acid (Citric Acid), Glazing Agents (Coconut Oil, Palm Oil, Carnauba Wax).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sambucol – Kids Gummies”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART