Sambucol – Immuno Forte Liquid

1,700 Lekë

Ndihmoni në forcimin e sistemit tuaj imunitar me Sambucol Immuno Forte me ekstrakt shtogu (Black Elderberry) plus Vitaminë C dhe Zink.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ndihmoni në forcimin e sistemit tuaj imunitar me Sambucol Immuno Forte me ekstrakt shtogu (Black Elderberry) plus Vitaminë C dhe Zink.

 • E përshtatshme mbi 3 vjeç
 • Shurup me shije të këndshme
 • E lehtë për tu përtypur
 • Shtog natyral i pasur me flavonoide
 • Nivel i lartë antioksidantësh
 • Nuk përmban ngjyrues artificialë ose ëmbëlsues
 • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
 • I përshtatshëm për vegjetarianë ose veganë

Doza e rekomanduar ditore

 • Të rriturit : 10ml (2 lugë çaji)
 • Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë gjelle)

Doza e dimrit

 • Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji) katër herë në ditë.
 • Fëmijët (3-12 vjeç): 10ml (2 lugë çaji) dy herë në ditë.

Kujdes: Mos e përdorni në fëmijët nën 3 vjeç. Mos e konsumoni me stomak bosh. Nëse jeni shtatzanë ose ushqeni me gji konsultohuni me mjekun tuaj. Ruajeni në temperaturë nën 25°C.

Firma

Sambucol

Mosha

3+

Forma

Shishe

Sasia

120ml

NutrientëtPër 10ml% DDR*
Vitaminë C110mg138%
Zink2.6mg26%
Shtog (Black Elderberry)3.8g-
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
Lista e përbërësve
Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Vitamin C (Ascorbic Acid), Natural Flavour: Raspberry (Rubus idaeus), Acidity Regulator: Citric Acid, Zinc Gluconate, Preservative: Potassium Sorbate.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sambucol – Immuno Forte Liquid”

LART