Sambucol – Immuno Forte kapsula

2,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ndihmoni forcimin e sistemit tuaj imunitar me Sambucol Immuno Forte Black Elderberry plus Vitaminë C dhe Zink. Ato janë të përsosura për t’u marrë me vete kudo, edhe në udhëtime duke ju ndihmuar të qëndroni të shëndetshëm gjatë gjithë vitit.

 • E përshtatshme mbi 12 vjeç
 • Të lehta për t’u gëlltitur
 • Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide
 • Nivele të larta antioksidantësh
 • Nuk përmban ngjyrues artificialë dhe sheqer të shtuar
 • Nuk përmban maja dhe derivate të qumështit
 • I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë

Kujdes: Nuk janë të përshtatshme për fëmijët nën 12 vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos e merrni me stomak bosh. Merreni me një pije të ftohtë. Nëse jeni shtatzanë ose ushqeni me gji, konsultohuni me mjekun tuaj para se ta merrni. Shtesat ushqimore nuk zëvendesojnë një dietë të balancuar dhe të shëndetshme.

Firma

Sambucol

Mosha

12+

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Vitaminë C400mg1000%
Zink12mg240%
Black Elderberry Juice Extract (35:1)*254mg-
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
Lista e përbërësve
Vitamin C (Ascorbic Acid), Spray Dried Black Elderberry Juice Extract (Sambucus Nigra L.), Bulking Agent (Maltodextrin), Capsule Shell (Hydroxypropylmethyl Cellulose), Zinc Sulphate, Anti-Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sambucol – Immuno Forte kapsula”

LART