- 10%

Sambucol – Black Elderberry shurup për fëmijë (mbi 1 vjeç)

1,350 Lekë

Suplement me vitaminë C të pastër për fëmijë mbi 1 vjeç.

Përshkrimi i Produktit

Sambucol Kids Liquid është një  formulim natyror i shijshëm me ekstrakt të bimës së shtogut dhe me vitaminë C ideale për sistemin imunitar.

Ndihmoni në mbështetjen e sistemit imunitar të fëmijës suaj me Sambucol Kids Black Elderberry plus Vitaminë C.

 • I përshtatshëm për moshat 1-12 vjeç
 • I lehtë për tu gëlltitur
 • Ekstrakt natyral nga bima e shtogut që përmban flavonoide
 • Nivel i lartë antioksidantësh
 • Nuk përban ngjyrues apo ëmbëlsues
 • Nuk përmban gluten, maja ose nënprodukte të qumështit
 • E përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë
 • Sabucol është produkt i mbi 20 vite kërkime shkencore duke e bërë produktin me ekstrakt shtogu më të studiuar në botë.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza e rekomanduar ditore:

 • Fëmijë 1-6 vjeç: 5ml (1 lugë çaji)
 • Fëmijët 7-12 vjeç: 10ml në ditë (2 lugë çaji)

Doza në periudhën e dimrit:

 • Fëmijë 1-6 vjeç: 5-10ml (1-2 lugë çaji)
 • Fëmijët 7-12 vjeç: 10-15ml në ditë (2-3 lugë çaji)
Firma

Sambucol

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

120ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sambucol – Black Elderberry shurup për fëmijë (mbi 1 vjeç)”

LART