Sambucol – Black Elderberry pika për fëmijë (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

1,500 Lekë

Suplement me vitaminë C të pastër për fëmijë mbi 6 muaj.

Përshkrimi i Produktit

Sambucol zgjedhja më e mirë për rritjen e imunitetit të bebes tuaj

 • Formulim specifik dhe i sigurt, i përshtatshëm për foshnjat dhe fëmijët nga 6 muaj deri në 2-3 vjeç.
 • Forcon sistemin imunitar
 • Vitaminë C 100% natyrale nga “Rosa Canina”
 • Pa ngjyrues, shije ose ëmbëlsues artificial
 • Formulë e thjeshtë – vetëm 5 përbërës

Rritje e fuqishme e imunitetit në mënyrë natyrale

Lulja e Shtogut ka vërtetuar klinikisht zvogëlimin e simptomave të ftohjes dhe gripit. Ajo është tërësisht natyrale, pa
efekte anësore specifike! Sambucol siguron një mënyre veprimi që ndihmon dhe mbron qelizat e shëndetshme, infeksionet inaktive prej viruseve dhe rrit imunitetin.

 • Pa ngjyrues, shije dhe ëmbëlsues artificial
 • Pa Maja & Gluten
 • Pa derivate të qumështit

Udhëzime mbi përdorimin

 • Bebet 6-12 muaj: 1ml
 • Fëmijët 12-24 muaj: 2ml
Firma

Sambucol

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Sambucol – Black Elderberry pika për fëmijë (6m+)
 • .

  Eshte shume i mire.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART