Salt of the Earth – Vetiver & Citrus Natural Refillable Roll-On Deodorant

1,190 Lekë

Deodorant 100% natyral për meshkuj me aromë Vetiver dhe qitro me efekt të zgjatur kundër erës së trupit

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Vetiver & Citrus Natural Refillable Roll-On Deodorant

Deodoranti është i pasuruar me një kompleks të ekstrakteve aromatike botanike. I vlerësuar me shumë çmime, ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga aromat e trupit. Përmban përbërës 100% natyralë, duke përfshirë Aloe Vera me efekt qetësues dhe magnez.

Benefitet e produktit

 • Aromë e freskët natyrale
 • Mbrojtje afatgjatë
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • 100% përbërës natyral
 • Prodhuar ne UK

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lekurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Roll-on

Sasia

75ml

Aqua, Potassium Alum, Triethyl Citrate, Sodium Lactate, MagnesiumChloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder**, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Magnesium Hydroxide, Xylityl Sesquicaprylate, Phytic Acid, Magnesium Carbonate Hydroxide, Sodium Anisate, *Limonene, *Linalool, *Coumarin, *Amyl Cinnamal. *From natural essential oils and botanical extracts. **Organically grown

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Vetiver & Citrus Natural Refillable Roll-On Deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART