Salt of the Earth – Unscented Natural Deodorant Spray

1,290 Lekë

Salt of the Earth deodorant spray natyral pa aromë

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Unscented Natural Deodorant Spray

Zgjidhja përfundimtare për mbrojtjen gjatë gjithë ditës, pa aroma! Deodoranti përmban përbërës 100% me origjinë natyrale, duke përfshirë kripërat minerale natyrale, Aloe vera, ekstraktin e pemës së larshit dhe bikarbonat natriumi. Ky kombinim unik i përbërësve siguron mbrojtje afatgjatë pa lënë asnjë shenjë të bardhë në rrobat tuaja.

Spraji i parë deodorant i lançuar në vitin 2006, Salt of the Earth Spray pa aroma 100ml i është besuar klientëve të panumërt për më shumë se një dekadë. Deodoranti është i përshtatshëm për burra, gra dhe fëmijë mbi 6 vjeç, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për të gjithë familjen.

Zgjidhni Salt of the Earth Spray pa aromë 100 ml për një ndjenjë të freskët, të sigurt dhe të mbrojtur në mënyrë natyrale gjatë gjithë ditës.

Benefitet e Salt of the Earth Unscented Natural Deodorant Spray

 • Mbrojtje afatgjatë nga djersitja
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • I përshtatshëm për moshat  6+
 • Prodhuar në UK

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lekurë të paster dhe të thatë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Aqua (water), Potassium Alum, Propanediol, Triethyl Citrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Galactoarabinan, Sodium Bicarbonate, Sclerotium Gum, Sodium Anisate. **Organically grown.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Unscented Natural Deodorant Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART