- 10%

Salt of the Earth – Ocean & Coconut Deodorant Spray

Original price was: 1,290 Lekë.Current price is: 1,161 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Ocean & Coconut Deodorant Spray

Salt of the Earth Ocean & Coconut përmban aroma oqeanike të përziera me një prekje të lehte pjepri, agrume dhe kokosi. I butë për lëkurën dhe me përbërës 100%natyralë,  Deodorant Ocean & Coconut ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga aromat e pakëndshme të trupit, duke ju mbajtur të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës.

Benefitet e produktit

 • Aromë e freskët natyrale
 • Mbrojtje afatgjatë
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • Përbërës 100% natyral
 • Prodhuar në UK

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në lekurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Ocean & Coconut Deodorant Spray”

Ingredients: Aqua, Potassium Alum, Propanediol, Glycerine, Magnesium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Triethyl Citrate, Polyglyceryl-10-Laurate, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Fragrance (Parfum)*, Galactoarabinan, Sodium Anisate, Citric acid. *Linalool, *Hexyl Cinnamal, *Amyl Cinnamal, *Limonene, *Farnesol, *Benzyl Benzoate, *Geraniol, *Citronellol, *Citral, *Benzyl Salicylate. *From natural botanical extracts and essential oils. **Organically grown.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART