Salt of the Earth – Lavender & Vanilla Natural Deodorant Stick

1,690 Lekë

Deodorant 100% natyral, me aromë lavandër dhe vanilje,  efektiv kundër erës së trupit

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Lavender & Vanilla Natural Deodorant Stick

Lavender & Vanilla Natural Deodorant Stick është një deodorant me përbërës 100% natyral të pamodifikuar gjenetikisht në një paketim të prodhuar nga plastika e ricikluar postkonsumatore.

 • Deodorant 100% natyral në formë sticku me aromë lavandër dhe vanilje.
 • Pa përmbajtje Aluminium Chlorohydrate, Triclosan, Parabene.
 • Ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive kundër erës së trupit.
 • I miratuar nga Shoqatat Vegane dhe Vegjetariane.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni deodorantin në lëkurë të pastër dhe të thatë. Rujeni në një vend të ftohtë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

84

Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Calcium Carbonate,Maranta Arundinacea (Arrow) Root Powder, Sodium Bicarbonate, Magnesium Hydroxide, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Copernicia Cerifera Cera, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Diatomaceous Earth, Polyglyceryl-2Sesquioleate, Magnesium Carbonate Hydroxide, Zinc Oxide, *Parfum(Fragrance), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, *Linalool, *Limonene, *Citral,*Citronellol, *Geraniol. *From natural botanical extracts and essential oils.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Lavender & Vanilla Natural Deodorant Stick”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART