Salt of the Earth – Lavender & Vanilla Natural Deodorant Spray

1,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Lavender & Vanilla Natural Deodorant Spray

I aromatizuar me një bashkim të mbi 15 ekstrakteve dhe vajrave natyralë botanikë, spray  Lavender & Vanilla ka fituar çmime të shumta!

Me një aromë të ëmbël livando dhe vanilje, ofron një mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga aromat e pakëndshme të trupit dhe përmban përbërës 100% natyralë, duke përfshirë Aloe vera me veti qetësuese dhe lule mustakun me veti antibakteriale.

Benefitet e produktit

 • Aromë e freskët natyrale
 • Mbrojtje afatgjatë
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • Përbërës 100% natyral
 • Përmban Aloe Vera

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në lekurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Ingedients: Aqua, Potassium Alum, Polyglyceryl-10-Laurate, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Sclerotium gum, Fragrance (Parfum)*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Anisate, Citric Acid. *Linalool, *Limonene, *Geraniol, *Citronellol, *Citral, *Eugenol, *Benzyl Benzoate, *Farnesol. *From natural botanical extracts and essential oils. **Organically grown.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Lavender & Vanilla Natural Deodorant Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART