Salt of the Earth – Crystal Deodorant Classic Unscented

1,190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Crystal Deodorant Classic Unscented

Deodoranti Crystal Classic i ka mbajtur klientët të thatë dhe pa erë për më shumë se 20 vjet. Nuk përmban asgjë tjetër përveç kripës së pastër minerale, ai mbetet një klasik modern i kujdesit të lëkurës. I përsosur si për burrat ashtu edhe për gratë, ky deodorant pa aromë nuk do t’ju mbyllë poret, por përkundrazi do të bëhet i njetrajtshëm në sipërfaqen e lëkurës tuaj, duke penguar rritjen e baktereve që shkaktojnë erë.

Deodoranti lë një shtresë të hollë kripërash minerale natyrale në lëkurën tuaj. Këto kripëra minerale janë një deodorant natyral dhe pengojnë formimin e erës së trupit në lëkurën tuaj, duke ju siguruar mbrojtje afatgjatë. Deodoranti Salt of the Earth Crystal Classic është 90g ne formë stick, me alumin kaliumi të pastër, një kripë minerale natyrale që është përdorur si deodorant për qindra vjet.

Benefitet e Crystal Deodorant Classic

 • Mbrojtje afatgjatë nga djersitja
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • I përshtatshëm për moshat  6+
 • Pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

 Aplikojeni në lëkurë jo plotesisht të thatë pas larjes. Deodoranti është pa aromë, kështu që nuk do të ndërhyjnë me aromat e tjera si parfumi apo locioni i trupit.

 

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Stick

Sasia

90gr

Potassium Alum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Crystal Deodorant Classic Unscented”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART