Salt of the Earth – Amber & Sandalwood Natural Refillable Roll-On Deodorant

1,190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Amber & Sandalwood Natural Refillable Roll-On Deodorant

Është një deodorant natyral i cili mund të përdoret nga femrat dhe meshkujt.

Mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit,me përbërës 100% natyralë. Është një aromë e freskët, natyrale me elemente si erëza, agrume dhe lule me një dimension të shtuar të manave  dhe rrushit.

Benefitet e produktit

 • Aromë e freskët natyrale
 • Mbrojtje afatgjatë
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • 100% përbërës natyral
 • Prodhuar ne UK

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lekurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Roll-on

Sasia

75ml

Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder**, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Magnesium Hydroxide, Xylityl Sesquicaprylate, Phytic Acid, Magnesium Carbonate Hydroxide, Sodium Anisate, *Linalool, *Limonene, *Hexyl Cinnamal, *Citral, *Coumarin.
*From natural essential oils and botanical extracts. **Organically grown

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Amber & Sandalwood Natural Refillable Roll-On Deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART