Salt of the Earth – Amber & Sandalwood Natural Deodorant Spray

1,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Salt of the Earth Amber & Sandalwood Natural Deodorant Spray

Salt of the Earth Amber & Sandalwood Natural Deodorant Spray ka në përberje të tij elementë si erëza, agrume dhe lule me një dimension të shtuar të manaferrave dhe rrushit.

I butë për lëkurën dhe me përbërës 100% natyralë. Spray ofron mbrojtje afatgjatë dhe efektive nga era e trupit, duke ju mbajtur të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës.

Benefitet e Salt of the Earth Amber & Sandalwood Natural Deodorant Spray

 • Aromë e freskët natyrale
 • Mbrojtje afatgjatë
 • Nuk lë shenja të bardha në rroba
 • Përbërës 100% natyral
 • Aroma natyrale botanike
 • Prodhuar në UK

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në lekurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Salt of the Earth

Mosha

6+

Forma

Shishe me spray

Sasia

75ml

Ingredients: Aqua, Potassium Alum, Propanediol, Glycerine, Magnesium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Triethyl Citrate, Polyglyceryl-10-Laurate, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Fragrance (Parfum)*, Galactoarabinan, Sodium Anisate, Citric acid. *Linalool, *Limonene, *Hexyl Cinnamal, *Citral, *Coumarin, *Citronellol, *Benzyl Salicylate, *Geraniol. *From natural botanical extracts and essential oils. **Organically grown.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Salt of the Earth – Amber & Sandalwood Natural Deodorant Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART