RvB Lab – Wet & Dry Foundation

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Wet & Dry Foundation

Një pudër e lehtë për t’u aplikuar, me një teksturë të lehtë dhe të mëndafshtë, për një përfundim mat dhe një pamje natyrale të njëtrajtshme. Përdoret në formë të lëngshme për mbulim më të lartë, ose e thatë për një efekt më natyral dhe më të lehtë në lëkurë. E lehtë për t’u përdorur, veçanërisht në pjesën mikse të lëkurës, si zona T.

Vetitë:

 • E përshtatshme dhe kompakte
 • E përdorni të lëngshme ose të thatë
 • Teksturë e lehtë dhe e mëndafshtë
 • Mbulim mesatar në të lartë
 • Nuk thahet dhe qendron gjatë
 • Praktike dhe e lehtë për t’u aplikuar
 • Mat

E pasur me pluhur orizi që nuk lejon tharjen, por fikson make-up-in për një kohëzgjatje afatgjatë. Pa talk dhe pa parabenë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me furçë ose sfungjer të lagur për një mbulim të lartë, ose me sfungjer të thatë për mbulim më të lehtë e natyral.

E disponueshme në 3 ngjyra.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

8g

Nuanca

51, 52, 53

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in products as an ingredient, in accordance with Annex II of the european regulation 1223/2009.
No product containing gluten or derivatives, as a preventive measure for those subjects affected by celiac disease or with gluten sensitivity.
The formulas of the polishes are “5 free” because they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and/or resins, toluene, camphor and phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Are not tested on animals, neither the final product nor its prototype, in accordance with the current european regulations.
Safety Tested to contain no heavy metals.

No Gluten

No parabens or high risk preservatives

No Isolthiazolinones , Propylene Glycol, Formaldehyde, Mineral Oil

Mineral based pigments

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Wet & Dry Foundation”

LART