- 20%

RvB Lab – Water Resistant Eyeliner

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Water Resistant Eyeliner

 • Penel i lëngshëm me ngjyrë të zezë intensive.
 • Rezistent ndaj ujit, temperaturave të larta dhe lagështisë.
 • Qëndrueshmëri deri 24 orë.
 • Mbulim i lartë që nga aplikimi i parë.
 • Aplikim i lehtë dhe preçiz edhe pas aplikimit të rimelit.

Rezultati final është një ngjyrë e zezë intensive, e cila nuk largohet, prishet apo zbehet, falë agjentëve të fortë përbërës në laps. I përshtatshëm për çdo grim. Perfekt për ditën dhe natën.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një efekt natyral aplikoni penelin lehtësisht tek zona e qepallës.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Water Resistant Eyeliner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART