RvB Lab – Volumizing Eyebrow Fixer

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Volumizing Eyebrow Fixer

 • Fiksues me ngjyrë për krehjen, trashjen dhe rregullimin e të gjitha llojeve të vetullave.
 • I pasuruar me fibra volumizuese, falë furçës praktike dhe precize, është i lehtë për t’u përdorur.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e vetullave, veçanërisht për ato më të trashat.
 • Është projektuar për të stiluar vetullat dhe për t’i bërë ato të qëndrojnë në vend gjatë gjithë ditës.
 • Formula e tij speciale është e pasur me mikrofibra, që rrisin volumin e vetullave.
 • Mund të aplikohet vetëm ose sipër produkteve të tjera të vetullave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni fiksuesin derisa të arrini formën e dëshiruar.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Nuanaca

801, 802, 803

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Volumizing Eyebrow Fixer”

LART