- 20%

RvB Lab – Transparent Volumizing Eyebrow Fixer

1,728 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Transparent Volumizing Eyebrow Fixer

Produkt inovativ transparent për fiksimin e vetullave me teksturë xheli të trashë. I përshtatshëm për të rregulluar të gjitha llojet e vetullave. Aplikohet me furçën praktike dhe precize. Fiksohet në mënyrë perfekte. Thahet shpejt, nuk ngjit dhe nuk krijon njolla.

Krijuar për të stiluar vetullat dhe për t’i bërë ato të qëndrojnë rezistente e të rregullta gjatë gjithë ditës. Formula e tij e veçantë e pasur me mikrofibra rrit volumin e vetullave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni fiksuesin me anë të furcës duke i krehur vetullat lart-jashtë derisa të arrihet forma e dëshiruar.

Mund të aplikohet vetëm ose sipër produkteve të tjera të grimit të vetullave për të përfunduar pamjen tuaj.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Aplikator

Sasia

4.3 ml

Mineral based pigments

Safety Tested to contain no heavy metals.

No Gluten

No parabens or high risk preservatives

No Isolthiazolinones , Propylene Glycol, Formaldehyde, Mineral Oil

No animal extracts -Not tested on Animlas

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Transparent Volumizing Eyebrow Fixer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART