- 20%

RvB Lab – Tanning Cake Brush 07

3,792 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Tanning Cake Brush 07

Fije sintetike Maxi!

 • Aplikim i lehtë, i shpejtë dhe i rehatshëm.
 • E butë dhe e mëndafshtë.
 • Aplikim pa të meta dhe uniformë.
 • Esenciale si furçë konturuese.
Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Tanning Cake Brush 07”

LART