RvB Lab – Sun Protection Foundation

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Sun Protection Foundation

Krempudër kompakte ​​mbrojtëse për lëkurë të lëmuar dhe të mbrojtur 365 ditë në vit, gjithmonë në det dhe në qytet.

Tekstura kremoze unifikhet në mënyrë perfekte me lëkurën duke e bërë atë më të njëtrajtshme, duke mbuluar të gjitha defektet e papërsosmëritë.

Vetitë:

 • Përfundim natyral mat
 • Mbulim mesatar në të lartë dhe i lehtë për t’u përhapur
 • Ideale për t’u mbajtur me vete

Udhëzime mbi përdorimin

Fondotinta aplikohet në lëkurë përmes sfungjerit që gjendet në paketim.

E disponueshme ne 3 ngjyra.

Info. Shtesë

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

10,8g

Nuanca

71, 72, 73

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Sun Protection Foundation”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART