- 20%

Rvb Lab – Smoothing Make-Up Base

2,496 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rvb Lab – Smoothing Make-Up Base

Një primer që ofron efekte të menjëhershme me një teksturë inovative, që minimizon menjëherë rrudhat, poret e mëdha dhe lëkurën jo të njëtrajtshme.

I pasur me teknologjinë Primer dhe teknologjinë 3D Instant Lift për një efekt të menjëhershëm zbutës. Aplikohet përpara fondatinës.

Vetitë:

 • Primer kremoz dhe jo i yndyrshëm
 • I shpejtë dhe i lehtë për t’u aplikuar
 • Minimizon menjëherë rrudhat, poret e zmadhuara dhe lëkurën jo të njëtrajtshme
 • Përgatit lëkurën para fondatinës
 • Fondatina zgjat gjithë ditën

Udhëzime mbi përdorimin

Mund ta aplikoni nën grimin në fytyrë, buzë dhe sy për të përsosur lëkurën dhe për të rritur kohëzgjatjen e grimit. Mund të aplikohet gjithashtu në vend të fondatinës për një pamje natyrale “pa grim”, dhe mund të aplikohet edhe sipër fondatinës për të rifreskuar aplikimin tuaj të mëparshëm.

Firma

RVB Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

No heavy metal (nickel, lead, chromium, mercury, arsenic, cadmium) has been included in products as an ingredient, in accordance with Annex II of the european regulation 1223/2009.
No product containing gluten or derivatives, as a preventive measure for those subjects affected by celiac disease or with gluten sensitivity.
The formulas of the polishes are “5 free” because they do not contain potentially harmful substances such as formaldehyde and/or resins, toluene, camphor and phthalates (DIBUTYL PHTHALATE or DBP).
Are not tested on animals, neither the final product nor its prototype, in accordance with the current european regulations.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rvb Lab – Smoothing Make-Up Base”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART