- 20%

RvB Lab – Round Eyeshadow Brush

Original price was: 3,550 Lekë.Current price is: 2,840 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Round Eyeshadow Brush

Furçë me fije natyrale në formë të rrumbullakët për aplikimin e tonit të syve. E thjeshtë dhe precize për t’u përdorur. Ideale për të krijuar përhapje të njëtrajtshme të produkteve të grimit për sytë. Gjishashtu e përshtatshme për korrigjimin dhe përzierje në grimin e syve.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni furçën për të përhapur një nuancë të tonit të syve, për të krijuar hijet në skajet e syrit ose për të përzier tonalitetet.

Firma

RVB Lab

Forma

Furçë

Sasia

1 copë

Natural sable fibres

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Round Eyeshadow Brush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART