- 20%

RvB Lab – Puff

Original price was: 950 Lekë.Current price is: 760 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

RvB Lab – Puff

Një sfungjer i butë prej mëndafshi, i krijuar për të aplikuar loose powders.
Përmban një brez për përdorim të lehtë dhe është projektuar për aplikimin e loose powders në zona të mëdha të fytyrës. I fortë dhe rezistent, mund të lahet në ujë të nxehtë me sapun pas çdo përdorimi. E ruan formën pa e humbur butësinë.

Firma

RVB Lab

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “RvB Lab – Puff”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART